poniedziałek, 17 kwietnia 2017

Prezent na komunię w 2017Komunia to czas, w którym wiele dzieci czeka na prezenty. Jeszcze kilkanaście czy kilkadziesiąt lat temu standardem komunijnym był zegarek oraz rower. Czasy jednak się zmieniają i z każdym rokiem rodzice, chrzestni oraz goście mają coraz wyżej postawioną poprzeczkę przy wyborze prezentów komunijnych.

Jak znaleźć idealny prezent na komunie?


Po pierwsze należy zastanowić się, co obdarowywane dziecko lubi  najbardziej. Oczywiście są ogólne trendy określające to, co w danym roku jest na topie, jednak prezent na komunie powinien przede wszystkim określać preferencje dziecka. Niektóre dzieci ucieszą się z quada, inne z komputera zaś dla pozostałych największą frajdę sprawi prezent w postaci niewielkiego drona.

Prezent na komunie - hity 2017


Już dawno odeszły czasy, w których dziecko ucieszyłoby się z roweru na komunię. W czasach dobrobytu i coraz większego postępu cywilizacyjnego również prezent na komunię musi spełniać coraz wyższe wymagania.

Do hitów, które w tym roku najlepiej sprawdzą się w roli prezentów komunijnych należą przede wszystkim wszelkie urządzenia elektroniczne. Większość dzieci uciesz się zarówno z tabletu jak i komputera, telefonu komórkowego czy drona. Przed dokonaniem konkretnego zakupu warto jednak o zdanie zapytać samych rodziców - po pierwsze czy nie będą mieli nic przeciwko, jeżeli ich pociecha na komunią otrzyma konkretny prezent, a po drugie czy dziecko już danej rzeczy nie posiada.

Od kilku lat dużym zainteresowaniem cieszą się również quady. Warto jednak zastanowić się nad tym czy jest to najlepszy prezent na komunie dla dziecka, czy z takim prezentem nie lepiej poczekać jak jeszcze trochę podrośnie. Prawdziwym hitem wśród prezentów komunijnych z pewnością natomiast okaże się najnowsza konsola do gier wraz z zestawem gier.

Komunia to nie tylko prezenty


Prezenty komunijne są dla dzieci bardzo ważną częścią tej uroczystości, jednak warto zwrócić uwagę na to, aby jej nie zdominowały, wszak ma to być wydarzenie przede wszystkim duchowe. Warto do nowoczesnych prezentów komunijnych dorzucić jakiś element tradycyjny - na przykład złoty łańcuszek czy krzyżyk.

1 komentarz:

  1. Prezent na komunię? Zdecydowanie coś zachęcającego do aktywności, a nie komputer np. rower albo zestawy z rolkami. Ten jest super http://www.asport.pl/p/41810,412/rolki--wrotki-dzieciece--2w1--regulowane---ochraniacze---kask-baby-skate-owl/

    OdpowiedzUsuń